IGOPAK partnerem CEEDAYS 2024

IGOPAK partnerem CEEDAYS 2024

AUTOMOTIVE CEE DAY W DNIACH 18-19.04.2024 TO JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH SPOTKAŃ B2B BRANŻY MOTORYZACYJNEJ W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ. IGOPAK RÓWNIEŻ BĘDZIE TAM OBECNY JAKO PARTNER WYDARZENIA.

 

Dlaczego warto się tam z nami spotkać i dlaczego jest to ważne i wyjątkowe biznesowo?

Automotive CEE DAY w Opolu to doskonała okazja do nawiązania rozmów biznesowych, podczas których uczestnicy prezentują swoje produkty i usługi, jednocześnie poruszając kwestie wzajemnych możliwości i oczekiwań. W jednym miejscu i w jednym czasie można spotkać reprezentantów najważniejszych Koncernów Motoryzacyjnych oraz przedstawicieli najlepszych Dostawców.

Uczestnicy wydarzenia mają możliwość spotkania Klientów oraz Dostawców, na których najbardziej im zależy i przedstawienia swojej oferty oraz zapotrzebowania.

Jakie korzyści daje współpraca z  IGOPAK?


Nawiązanie współpracy z firmą IGOPAK gwarantuje profesjonalne wdrożenie projektów dotyczących opakowań zwrotnych tzw. wielokrotnego użytku, które stanowią nieodzowny element zrównoważonego rozwoju dla każdej firmy działającej w branży motoryzacyjnej. Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo – od etapu zaprojektowania opakowania optymalnego pod kątem jakościowym, logistycznym i kosztowym, poprzez etap rozwoju i wdrożenia, aż do produkcji seryjnej i dostaw na czas. Jednocześnie oferujemy szeroką gamę rozwiązań pozwalającą dobrać produkty odpowiednie do potrzeb Klientów.

Gwarantujemy dostawy naszych produktów na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. Obecnie zgodnie z certyfikatami spawalniczymi ISO 3834-2 oraz ISO 1090-2, EXC2, wdrażamy autorski system zautomatyzowanego spawania „IGOPAK Container Smart Welding” . Nasz wyjątkowy system spawania pozwala na w pełni zautomatyzowaną produkcję oraz kontrolę jakości kontenerów dla Przemysłu 4.0.

Dlaczego warto wybrać IGOPAK?


IGOPAK jako firma o wieloletniej, ugruntowanej i stabilnej pozycji, od początku działająca w branży Automotive, posiada obecnie najnowocześniejszy park maszynowy, który zapewnia najwyższą jakość produktów oraz właściwą wydajność.

Nasza doświadczona kadra – o dedykowanych kwalifikacjach i ukształtowanych przez lata kompetencjach – jest idealnym partnerem biznesowym dla wymagających Klientów. Współpraca z firmą IGOPAK opiera się na jasno określonych celach i precyzyjnym przepływie informacji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja Klienta.

Jesteśmy wiodącym producentem rozwiązań logistycznych wielokrotnego użytku w postaci kontenerów stalowych, wkładów tekstylnych, pojemników z płyt PP oraz elementów HDPE / XPE / PE oraz PU.  Nasze nowoczesne i innowacyjne metody zwiększają zyskowność współpracujących z nami firm.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Przemysłu 4.0 dostarczamy naszym Klientom nowoczesne konstrukcje pozwalające na obsługę w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych, a ciągły rozwój i nieustające inwestycje w najnowocześniejsze technologie jeszcze bardziej rozszerzają wachlarz możliwości dla naszych wymagających Klientów.Zadzwoń do pracowników naszej firmy lub wyślij formularz.
Odpowiemy na Twoje pytania lub skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.