Igopak w akcji – sadzimy lasy dla przyszłych pokoleń

Igopak w akcji – sadzimy lasy dla przyszłych pokoleń

W kwietniu bieżącego roku firma IGOPAK we współpracy z leśnictwem Bojanice wzięła udział w akcji sadzenia 1 hektara lasu w okolicy Świdnicy.

 

Przedstawiciele naszej firmy w ilości 50 osób dzielnie przygotowywali grunt pod sadzonki, dla drzew liściastych takich jak lipy i buki. Pogoda dopisała nadzwyczajnie, a dobry humor towarzyszył każdemu zaangażowanemu w akcję sadzenia lasu. Na koniec wszyscy zebrali się przy ognisku, na którym smażyli kiełbaski i delektowali się radosną atmosferą z dobrze wykonanego zadania. Nasze dzieło będzie służyło kolejnym pokoleniom.

Zgodnie z przyjętą polityką środowiskową zarząd firmy Igopak wspiera i będzie nadal wspierał proekologiczne akcje. Zrównoważony rozwój naszej firmy wymaga odpowiedzialności społecznej na wielu płaszczyznach, między innymi tej związanej z ochroną środowiska.

Czy wiedzieliście, że 1h lasu absorbuje 200 ton CO2 z atmosfery? Zachęcamy wszystkich do takich akcji.

IGOPAK – we do not pack we protect!!!Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy zarówno telefonicznie jak i korzystając z wygodnego formularza. Postaramy się możliwie szybko odpowiedzieć na pytania lub skontaktować się z Państwem. Czasem wystarczy jeden telefon lub mail, by pomóc Państwu wybrać najlepsze opakowania przemysłowe.